Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Pożegnanie absolwentów w Internacie.

Opublikowano: niedziela, 13, maj 2018 12:44


     W przeddzień zakończenia roku szkolnego maturzystów (26 kwietnia 2018 r.) odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszego Internatu. To, co piękne, szybko się kończy! Nadszedł czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością  czas pobytu w Internacie. Szkoła – szkołą, ale to przecież Internat był ich drugim domem. Tutaj nawiązywali przyjaźnie, może nawet na całe życie… Tutaj poznawali nowych ludzi i uczyli się życia. W tym roku żegnaliśmy bardzo liczne grono maturzystów, co więcej – grono bardzo aktywne. Tym trudniej było młodszym kolegom pożegnać tych wszystkich, którzy służyli swoją wiedzą i szkolnym doświadczeniem, z sympatią i życzliwością pomagali rozwiązywać problemy, napełniali to miejsce radością.

W podziękowaniu młodsi koledzy i koleżanki przygotowali atrakcyjny program artystyczny dedykowany tegorocznym maturzystom. Niektórzy z nich przełamali dotychczasową tremę i wystąpili w sympatycznym programie artystycznym.
    W uroczystości wzięła udział dyrektor szkoły, pani Edyta Fidecka, która życzyła wszystkim maturzystom spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Słowa Adama Mickiewicza przywołane przez Panią Dyrektor: ,,Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami” wywołały nastrój refleksji i zadumy. Wiele dobrych i miłych słów padło od kierownika Internatu, pani Iwony Malessy, wychowawców , jak również od samych maturzystów.
       Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, rozmowy i wspomnienia przy wspólnym ognisku.
Wszystkim wychowankom, którzy opuścili mury naszego internatu życzymy sukcesów i radości każdego dnia!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie