Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Nasi biegacze nie zawodzą

Opublikowano: środa, 16, maj 2018 10:14


 

   Już po raz XXIX Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje w Krasnymstawie biegi 3-majowe, od początku akcji startują w nich uczennice i uczniowie naszej szkoły. W tym roku zawody odbyły się 8 maja na trawiastych boiskach treningowych.                     
Nasza reprezentacja spisała się znakomicie, wygrywając zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i indywidualnie wśród dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kinga Konofał (Ib),  II miejsce – Julia Wrona (IIb), III miejsce – Natalia Kulczyńska (Ib), oraz VI miejsce – Szumska Martyna (Ia). Wśród chłopców I miejsce zajął Igor Pawlak (IIc), III miejsce – Marcin Kleban (IIc), IV miejsce – Daniel Gowin (IIc), V miejsce – Ernest Kopeć (IIb). Zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, szkolna drużyna zdobyła puchar! Gratulacje!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie