logo z

   

Alfabetyczna lista zarejestrowanych uczestników zjazdu



L.p.   Nazwisko i imię Nazwisko panieńskie: Rok ukończenia szkoły:
1    Kozioł-Montewka Maria Kozioł 1962
2   Adach Małgorzata Marczewska 1980
3   Adamiak Kazimierz    1966
4   Artur Grzesiak   1984
5   Barańska-Grudzień Zofia Barańska 1949
6   Barański Andrzej   1969
7   Barbara Bortacka Bojarczuk 1957
8   Bartosiak-Wrona Regina Wrona 1971
9   Berbeć Marta Sroczyńska 1969
10   Berezowska Jolanta Dorofiejowicz 1975
11   Bieliński Waldemar   1975
12   Blaszczak Agnieszka    1991
13   Błędkowska Ewa Wilczyńska 1975
14   Błoniarz Agnieszka Błoniarz 1997
15   Bober Joanna  Pastuszak 1993
16   Bochniarz Tadeusz   1977
17   Bodio - Dytry Alicja Bodio 1963
18   BOJARSKI TADEUSZ   1959
19   Bortacka Alicja Stępień 1996
20   Bortacki Krzysztof   1993
21   Borys Ewa Pacan 1982
22   Broda Barbara  Martynowska 1966
23   Brzozowski Wiesław   1980
24   Buczyło Agnieszka Ulida 1993
25   Bukraba Anna  Garbal 1962
26   Chachaj Anna Bąk 1966
27   Chmielewski Radosław   1980
28   Cichocki Jadwiga Łoińska 1968
29   Ciechan Maria Kaniuka 1967
30   Ciechan Sławomir ( sympatyk 1 LO)    
31   Ciechański Stanisław    1967
32   Cieliszak Roman   1953
33   Cwirta-Jelonek Justyna   1991
34   Czajka Waldemar   1986
35   Czemerys Dariusz   1997
36   Czerniej Henryk    
37   Czyż Dominika Kaja  Czyż 2010
38   Czyż Joanna Stafijowska 1987
39   Dmitruk Jolanta Pawelec 1964
40   Domańska Ewa   1982
41   Domański Andrzej   1974
42   Dorosz Urszula Tokarz 1987
43   Drążek Renata Bąk 1973
44   Dubaj Mariusz   1978
45   Dubaj Stanisław   1982
46   Dulniak Krystyna Kostrzanowska 1973
47   Dumała Paweł   2000
48   Dzida Janusz   1966
49   Dzięgiel Silva Monika  Dzięgiel 2007
50   Dziuban - Sulka Barbara Dziuban 1966
51   Fedorowicz Lucyna  Pawłowska 1957
52   Fedorowicz-Patyk Ewa Fedorowicz 1963
53   Fidecka - Gazda Urszula Policha  
54   FIDECKA EDYTA MARCINIEWICZ 1992
55   Fidecki Mirosław   1991
56   Fidecki Wojciech   2012
57   Fornek Bożena    1977
58   Franczak Maria Franczak 1955
59   Frącek Teresa   1955
60   Gac-Połynka Gac 1983
61   Gajowniczek Halina Elżbieta Gałąska 1969
62   Gałan Krzysztof   1995
63   Garbal Zofia Teresa Ciechańska 1974
64   Gawlikowska Bożena Miszczuk 1973
65   Gawlikowski Maciej   2000
66   Gazda Lechosław (sympatyk liceum)  
67   Gąsiorowska Janina  Mazyrek 1971
68   Gieleta Anna Podgórniak 1980
69   Gieleta Wiesław   1979
70   Gieroś Anna  Gieroś 1968
71   Gilarowski Tomasz   1991
72   Gładkowska-Harasimowicz Marta Gładkowska 1961
73   Godlewski Jan    1972
74   Gorzkowska Magdalena Kraśnicka 1991
75   Gozdecka Krystyna Bojarska 1982
76   Gozdzik Jolanta Gozdzik 1976
77   Górnicka Maryla Kwiatosz 1992
78   Grabiec Krzysztof   1979
79   Grandelis Maryla  Woźniak 1972
80   Gruszecki Stanisław   1967
81   Grzesiak Dorota Tracz 1982
82   Grzywna Marta Tomaś 1978
83   Gymbarowska Halina Gymbarowska 1966
84   Haładyj Kazimierz   1968
85   Haładyj Kurzejamska Teresa Haładyj  1976
86   Haładyj Michał   1966
87   Harasimowicz Andrzej   1962
88   Haratym Celina Sadlak 1957
89   Hendigery Anna Maria  Saluk 1971
90   Hendigery Janusz Mikołaj    1964
91   Hendigery Zbigniew    1969
92   Herbut Dorota Herbut 1984
93   Hus Urszula    
94   Idzik Danuta Gołąbek  
95   Ilczuk Iwona Teresa Kargul 1973
96   Iwaniak Bronisława  Wójciszko 1957
97   Iwanicki Jerzy Jacek   1966
98   Jabłońska Eliza Grzebuła 1992
99   Jabłońska Marianna Kostrzanowska 1968
100   Jabłońska Monika Jabłońska 1991
101   Jabłoński Jerzy   1965
102   Jabłoński Maciej   1996
103   Jaciuk Zdzisława Woińska 1968
104   Janeczek Leszek   1977
105   Janisiewicz Renata Karczmarek 1972
106   Janusz Maria Siwińska 1976
107   JAREMEK MIROSŁAWA OLSZÓWKA 1977
108   Jarocki Jacenty   1964
109   Jarosz Agnieszka Kawęcka 1992
110   Jawor Zbigniew   1977
111   Jaworska Ilona Patejuk 1984
112   Jóźwiak Beata Patrzałek 1987
113   Kaczor Andrzej   1975
114   Kaczyńska-Haładyj Maria Marta Kaczyńska 1964
115   Kaliniak Łukasz   1997
116   Kaminska Iwona   1984
117   Karapuda Jarosław    2002
118   Karauda Józef   1962
119   Kasprzak Tadeusz   1968
120   Kędzierawska Agnieszka Kraśnicka 1989
121   Kępczyńska Teresa Nej 1964
122   Kiciński Marek   1965
123   Kiszczyńska Anna Kłosińska 1984
124   Klimczuk Jolanta Czajka 1990
125   Klimek Andrzej    1975
126   Klimont Marta  Stefańczyk 1978
127   Kłosińska - Czerwonka Malgorzata  Klosinska 1991
128   KMICIC ANDRZEJ   1977
129   Kmicic Maria  PANAS 1977
130   Kobylas Marcin   1991
131   Kołaczkiewicz Elżbieta -Anna Kawęcka 1966
132   Kołodziej Anna Świetlicka 1973
133   Kołodziej Piotr (jako osoba towarzysząca)    
134   Kornecka Elżbieta Humin 1976
135   Korona Małgorzata Drygało 1972
136   Korzeniowski Mariusz    1983
137   Kosmowski Marian   1962
138   Kostrzanowska Agnieszka Pomarańska 1998
139   Kostrzanowska Zofia Żelisko 1971
140   Kot Kamil   2000
141   Kowalczyk Barbara Bogucka 1976
142   KOZŁOWSKA LONGINA BUDZYŃSKA 1979
143   KRASOWSKI ZBIGNIEW   1975
144   Kraśnicka Wiesława  Waszczuk 1966
145   Król Elżbieta  Król 1981
146   Królicka Maria Halczuk 1972
147   Kryk Paweł    1997
148   Krzos Jerzy   1979
149   Krzysztof Polski   1982
150   KUBICZAK IWONA  SADLAK 2000
151   Kudrycki Mirosław   1974
152   Kwiecień Ewa Galewska 1980
153   Laskowski Janusz   1962
154   Latosz Anna Goździk 1968
155   Libicka Lidia Lewicka 1999
156   Lipińska Smerdel Bożena   1973
157   Lipiński Janusz   1969
158   Lodek- Kostrzanowska Anna  Kostrzanowska 1966
159   Łukaszuk Leonard   1945
160   Łysakowska-Łyczak Joanna Łysakowska 1992
161   Malczewska Monika    1996
162   Malicka Renata Kulik 1978
163   Malinga-Guz Ewa    1971
164   Malinowska Janina Łyda 1954
165   Malinowski Henryk   1954
166   Małyszko Anna Sobczak 1971
167   Marciniewicz-Wanarska Anita Marciniewicz 1994
168   Marcinowski Jerzy Witold   1978
169   Marczewska Marianna Gołąbek 1957
170   Matuszewska-Heller Anna Matuszewska 1972
171   Matycz Agnieszka Matycz 1993
172   Matycz Anna Matycz 1963
173   Matyjaszek-Matuszek Beata Matyjaszek 1982
174   Mazurek Agnieszka Mazurek 1996
175   Mazurek Zygmunt   1963
176   Mazurek-Podsiadło Monika Mazurek 1997
177   Mączka - Bortnowski Cezary   1966
178   Mąka Piotr   1991
179   Mielnicki Jozef   1967
180   Mikita Janusz   1975
181   MISCIOR RYSZARD   1971
182   MIŚCIOR JOLANTA PIZOŃ 1977
183   Mizaga Jolanta Starko 1980
184   Młynarczyk -Rysak Sylwia Młynarczyk 1992
185   Mrozek Tomasz   1975
186   Muller Aneta Wójcik 1992
187   Naliwajko Wiesława Majewska 1971
188   Naróg Bolesław Zdenek   1967
189   Niedźwiecki Władysław   1966
190   Nosal Janusz   1979
191   NOWAK EWA   1971
192   Nowak Lilla Dziura 1967
193   Nowomiński Józef    1957
194   Nowosad Adam   2000
195   Nowosadzki Marek   1983
196   OKOŃ TERESA MARSZYCKA 1977
197   OLECH EWA  PANAS 1983
198   Oleszek Alicja Kowalczyk 1964
199   Ortyl Wojciech   1977
200   Orzechowska Alicja Stryjecka 1977
201   Ostrowska Jolanta Sochacka 1992
202   Ożóg Małgorzata  Kargul 1979
203   Padło Elżbieta Ciechan 1966
204   Pakuła Anna Wójtowicz 1977
205   Panas Grzegorz   1992
206   Pańczyk Monika Kurek 1992
207   Parzymies Elżbieta Świerczek 1976
208   Parzymies Stanisław Edward   1956
209   Parzymies Stanisław Edward   1956
210   Pastuszak-Klajn Irmina Pastuszak 1993
211   Pastuszak-Szczęch Alina  Pastuszak 1972
212   Patejuk Mirosław   1985
213   Patyk Elżbieta   1982
214   PAWELEC MACIEJ   2005
215   PAWELEC MIECZYSŁAW   1960
216   Pelczarski Jerzy   1960
217   Petrenko Joanna Petrenko 1992
218   Piech Krystyna Zaprawa 1976
219   Piłat Ewa Majchrowicz 1977
220   Pirowska Anna  Brzyska 1971
221   Piwko Marek   1993
222   PLUCIENNIK EWA TILZER 1969
223   Podgórniak Krzysztof   1997
224   Podgórska Lidia Soczyńska 1982
225   Podkowiak Zofia Rogowska 1964
226   Poleszak Barbara Tilzer 1973
227   Polska Barbara  Oseła 1982
228   Polski Paweł   1991
229   Potomska Joanna Potomska 1967
230   Proskura Krzysztof   1975
231   Psujek Maria Stołecka 1968
232   Psujek Maria  Psujek 1968
233   Pustuła Marianna Zdunek 1972
234   Radomski Piotr   1991
235   Rajpert Ewa Iwanaszko 1971
236   Rams Urszula,Jolanta Demczuk 1973
237   Rapa Barbara Swatowska 1975
238   Rapa Tadeusz   1976
239   RATLIŃSKA ELŻBIETA MAZUREK 1978
240   Rogowska Zofia Daniel 1969
241   Rogowska-Kryk Ilona Rogowska 1999
242   Rogozińska-Strus Jadwiga Rogozińska 1953
243   Røsøvåg Maria  Martynowska 1976
244   Rusak Beata Błędkowska 1992
245   Rusinek-Zdun Barbara Rusinek 1964
246   Ruszniak Kazimierz   1978
247   Rybicki Jacek    1997
248   Rzepka-Król  Beata  Rzepka 1997
249   SADLAK-NOWICKA JADWIGA SADLAK 1953
250   SADOWSKA JOLANTA SADOWSKA 1977
251   Samkowska Małgorzata Korszla 1988
252   Sapko Agnieszka Lis 1992
253   SAPRYK EDWARD   1980
254   Sawa Izabela  Jabłońska 1989
255   Sawa Tadeusz   1972
256   SAWA-BEDNARCZYK JADWIGA SAWA 1977
257   Sędłak Janusz   1961
258   SIKORA MARIOLA BRZYSZKO 1981
259   Siwińska Małgorzata  SIWIŃSKA 1976
260   SIWIŃSKI BOGUSŁAW   1975
261   Skubisz Maria Zujewska 1977
262   Smerdel Lidia   1973
263   Smolik Agnieszka Chudzik 1994
264   Smyk Tadeusz    1952
265   Sobczak Maria Urszula Gruszecka 1965
266   Sobczuk Zbigniew    1987
267   SOCHACZEWSKA BARBARA SKIBA 1969
268   Sokołowska Violetta Misiurska 1981
269   Sokołowski Piotr   1980
270   SOSNOWSKA BARBARA DUDZIK 1971
271   Stafijowska Małgorzata Stafijowska 1984
272   Stasieczek Mariola Jaremek 1983
273   Staszczak Henryk    1959
274   STEFAŃCZYK ZYGMUNT   1971
275   Stelmach Henryk   1958
276   Stojańska Marianna Frącek 1948-1950 kl. I i II
277   Stołecka Alicja  Górecka 1966
278   Stołecki Kazimierz   1966
279   Strzelec Anna Czwórnóg 1972
280   Studnicka Halina Gołąbek 1972
281   Suskiewicz Grażyna  Banaszkiewicz 1971
282   SZEWCZAK TOMASZ   1996
283   Szewczyk Grażyna Wojtal 1972
284   Szostakowska Elżbieta Mielnicka 1962
285   Szpak Janusz    
286   Szymaniak Ewa Matysiak 1977
287   Szymanski Adam   1967
288   Szymczyk Agnieszka  Chachaj 1993
289   Szyszka Kazimierz   1963
290   Szyszkowska Katarzyna Hanasz 1994
291   Świrgoń Michał Piotr   1983
292   Tchórzewski Witold   1967
293   Tomaszewska Milena   2016
294   Truszkowska Edyta  Truszkowaka 1990
295   TWOREK DOROTA BERBEĆ 1992
296   Wac Grzegorz   1975
297   Wanarski Adam   1994
298   Wdowicka Grażyna Wdowicka 1968
299   Wesołowska Melania Nowacka 1968
300   WĘGŁOWSKA ANNA FLIS 1984
301   Widawska Magdalena  Marchwic 1971
302   Wierzbanowska Marlena Matysek 1981
303   Wilczyński Ryszard    
304   Wilkońska Iwona Haładyj 1971
305   Winiarska Marta  Karczewska 1961
306   Wiśniewska Barbara Franczak 1956
307   Witka Witold   1973
308   Wlizło Anna  Kasprzak 1969
309   Wlizło Krzysztof   1978
310   Wojda Jan   1967
311   Wojtaszek Andrzej   1978
312   Wronka-Dudzińska Justyna  Wronka 1997
313   Wrońska Lidia    
314   Wrzosek Grażyna Ziemba 1967
315   Wrzyszcz Aurelia Karczmarek 1966
316   Wysocka Anna Patyra 1991
317   Wysocka Krystyna Wójcik 1967
318   WYSOCKI WIESŁAW   1964
319   Zadrąg Danuta Kozorys 1964
320   Zadrąg Elżbieta Kijana 1978
321   Zadrąg Elżbieta Smorga 1987
322   Zagraba Jolanta Sobczuk 1980
323   Zając Tomasz   1996
324   Zając Zofia Górna 1972
325   Zakrzewska Elżbieta Potemska 1968
326   Zakrzewska Wiesława Sobczuk 1964
327   Zalewski Andrzej   1965
328   Zaprawa Krystyna Kawęcka 1978
329   Zaprawa Witold   1972
330   Zawada Wanda  Wrzesińska 1965
331   Zderska Ryszarda  Rożek 1980
332   Zdybel Patrycja Typiak 1994
333   Zebrowski Waldemar   1973
334   Ziarko Marta Kwiatkowska 1982
335   Zielińska Halina Chodun 1953
336   Żebrowska Genowefa Stefańczyk 1973
   
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie